Únor

21. února 2017 v 15:04 | Raven
Za ten (téměř) měsíc, se toho zase stalo docela dost. Vždy říkám, že vlastně hodně a při tom nic, ale teď to nic bohužel neexistuje. Nerada si stěžuju na zásadní věci, proto mi trvalo tak dlouho, než jsem si sedla k počítači a začala doopravdy psát něco, co by dávalo smysl.

Minulý týden jsem se prostě přestala rozhodovat a udělala to, co mi přišlo nejlepší. Zaprvé jsem se vykašlala na zbytek zkoušek, tím pádem i na vejšku a hledám práci. Na vejšku jsem se nevykašlala úplně, ale pro teď ano. Čekají mě přijímačky, a jestli nevyjdou, tak pak se na ní vykašlu. Neříkám, že vysoká škola je strašná nebo tak něco, ale já jsem prostě šla na obor, který mi podle popisu přišel zajímavý, a já o něm nic nevěděla. Když jsem o tom poslední měsíc přemýšlela, nedovedla bych si představit, co bych dělala po škole. Takže to byl jeden konec.
Druhá, o něco (hodně) horší věc, pro mě byl fakt, že jsem se musela rozhodnout, jestli uspím jednu ze svých potkaních dam, nebo ne. Od podzimu se jí dělala bulka na břiše. Operaci jsem nechtěla riskovat, protože tohle většinou nekončí pro potkana dobře a nic jí nebylo, tak jsem jí nechala v klidu být. Jenže poslední měsíc to už došlo až moc daleko a minulý čtvrtek jsem Úďomilku nechala uspat (chudák, s tím jménem jsem se jí tenkrát pomstila… ale nikdo jí tak neříkal, byly to prostě "Ségry"). Pak jsem naneštěstí ještě ke všemu zjistila, že měla vši. Takže když v klidu usnula, dala jsem se do desinfekce klece. Sebastian naštěstí nemohl nic chytit, protože má klec daleko, ale druhou dámu jsem musela vykoupat. Řeknu vám, byl to boj. Tardis a Úďa nikdy vodu rády neměly a já je nikdy nenutila. Každému je jasné, jak to dopadlo, Tardis se se mnou začala bavit až včera večer.
Už pár týdnů mám nachystaný článek o čtyřech typech písma, víc neprozradím, ale jestli vás zrovna nezajímá okultno, tak to asi moc zajímavé nebude…

Pak jsem ještě přemýšlela, že bych sem jednou za čas hodila pár písniček, které zrovna poslouchám nejvíc, nebo jsem na ně náhodou narazila a zamilovala si je, ale to se uvidí, nebudu slibovat něco, co nebudu schopná udělat.

Tím se ale dostávám ke slíbeným fotkám. Jak už jsem řekla minule, moc nefotím, takže už to podle toho vypadá...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 21. února 2017 v 15:29 | Reagovat

Tvé potkaní slečny je mi moc líto :-( fotečky krásné, nejvíc se mi líbí ta bible

2 Johnny Johnny | Web | 30. března 2017 v 15:56 | Reagovat

Chúďa :-| Ale fotky super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.