tento způsob zimy zdá se mi poněkud nešťastným...

20. prosince 2016 v 16:46 | Raven
Už pár let si říkám, že by se mi líbilo, kdyby na vánoce napadl sníh a nebylo to jako na konci zimy nebo na dušičky. Takové to počasí, kdy se člověk koukne z okna a namísto mokra byla zahrada pokrytá bílou závějí. Vždycky si říkám, že alespoň na ten Štědrý den by to bylo super.


Letos jsem začala péct já. Jenže než jsem stačila zdělat jedno těsto, bylo to předešlé skoro snědené. Tatík a bratrem si chodili zobat a já se pořád divila, kam to mizí… Takže jsem dělala extra várku "sušenek". Ono to bylo linecký, ale koupila jsem si Halloweenská vykrajovátka až v prosinci, taková inteligentní jsem, že jsem si jich před tím ani nevšimla… Ale stejně to nepomohlo…
Teď jsem akorát odeslala další seminárku a ještě čtyři mě čekají, protože jsem to inteligentně nechala na svátky. Teď se budu proklínat. Díky bohu jsem dárky kupovala už od září, takže v tomhle úhlu jsem už dááávno za vodou.

Minulý týden jsem s kamarádkou šla na výstavu s lovecraftovskou tématikou "Život je bolestný a přináší zklamání: Lovecraft" do Galerie města Plzně. Už když jsme kupovaly lístky, byly slyšet takové ty hororové zvuky a nám bylo jasný, že to bude super. Taky že bylo! Kdybych si měla vybrat, nejvíce se mi líbily obrazy Martina Salajka. K těm jsem se pak ještě jednou vrátila nebo tvorba Richarda Stipla, ale samozřejmě i ostatní vystavovaní umělci. Taková správná atmosféra včetně projekce mučení. Pro fandy hororu nádhera.

Straku s cigaretou jsem si nemohla odpustit...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Péťa Péťa | Web | 20. prosince 2016 v 17:46 | Reagovat

Já se zad každoročně těším, že konečně přijde zima, kdy si lidé nebudou jen pořád dokola stěžovat na to, že je venku zima, není sníh, je sníh, je mlha, je námraza... uf. Zatím ten čas nepřišel.

2 artist-raven artist-raven | Web | 20. prosince 2016 v 17:52 | Reagovat

[1]: Spíš přání, než stěžování, ale chápu, že to tak asi nevyznělo ;-) Hlavně to, že si lidé stěžují na počasí, nezáleží na ročním období, ale už to mají vžité...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.