Malé ohlédnutí

28. prosince 2016 v 16:24 | Raven
Doufám, že si užíváte, nebo užívali, volno a vánoce se vydařili :). Musím se omluvit, že jsem nepopřála šťastné a veselé, ale nějak jsem neměla čas a když už jsem ho měla, tak jsem byla vyždímaná. Je mi jasné, že jsme nebyli jediní, protože jsem to kolem sebe už zpozorovala. Letošní vánoce prostě proběhli ve znamení nemocí. Doufám, že ne zrovna vy, ale co já vím, že jo?

Minulý čtvrtek jsem sebrala milého fíkuse a lucerničku a vydala se popřát V. hezké vánoce a předat dárečky. Zašli jsme jako tradičně reklamovat sluchátka, na horkou čokošku do crossu, do vědárny a pak do Plazy pro Fantastická zvířata a dárek pro bratra na poslední chvíli. I když na lítání po krámech nejsme ani jedna, i tak jsme si to užili. Možná pořádně naposledy, jestli mě opustí a přejde na školu do Prahy... Ale změna je život, a když se chce, všechno jde!

Štědrý den jsme tedy strávili objíždění nemocnic s bráchou a druhý den jsme zjistili, že jsme byli špatně… Ale díky Lokimu, Google fungoval a s ním i mapy, takže 25. jsme se tam už dostali :D . Ale na druhou stranu by to tu pro jednou bylo klidný, nikdo nic neřešil, všichni jsme byli rádi, že jsme doma a všichni a o to při svátcích jde, no ne? Místo večeře v kuchyni jsme se přestěhovali ke stromečku na gauč k bráchovi, který z toho sice měl chudák kulový, jak mu bylo zle, ale teď, když se mu udělalo líp, se začal hrabat v dárcích (hlavně hrách na počítač samosebou) a vypadá spokojeně. Návštěvy jsme zrušili (spálová angína je mrcha nakažlivá) a relaxujeme.

Já teda zrovna ne, protože jsem zjistila, že jsem si půjčila knížky na nic a seminárky můžu začít až zítra díky vlastní blbosti, že jsem se nepodívala přímo do nich, než jsem si je odnesla z knihovny… Takže tu dodělávám rodokmeny na jiný předmět a poslouchám si u toho velšské koledy a usrkávám čajdu se Seboušem, co mi lítá za zády na posteli a asi se chystá si rozkousat domeček… s ním už jsem to dávno vzdala a jenom řežu krabice na boty. Jen nevím, co budu dělat, až to malý pako ocasatý zlikviduje mojí zásobu…

Starší myši mi mizí před očima. I Tardis, který vždycky byla jako koule se nějak zhubla a není to tím, že bych jím dávala málo jíst, jen už stárnou. Dokonce se začaly chodit i tulit. Sice na sebe nenechají dlouho šahat, ale jenom si ke mně večer lehnou a díváme se na film nebo si čteme, když nejde zrovna o chutnou knížku… na jednu stranu mě těší, že chtějí být sečtělé, ale žrát mi to teda nemusí. To pro mě znamená mít neustálou zásobu datlí a sušeného banánu jako úplatky.


V zásobníku mi už zbyla jen otázka, jak jste se měli vy a jak si užíváte volno? :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 helmii helmii | Web | 28. prosince 2016 v 18:57

Volno? Haha, to volno, co máme využívám k dopsání seminárek, prezentací a jejich obhajob a k učení.
Jinak nemoci se nám naštěstí letos vyhnuly. Nevím, jestli se stal Vánoční zázrak, ale 23. jsem sotva chodila a 24. bylo vše v pořádku. Sice jen dva dny, ale aspoň něco.
Užij zbytek volna! :-)

2 Johnny Johnny | Web | 24. ledna 2017 v 22:30

Znie to fajn... moje Vianoce boli tento rok dosť nanič :-(

Komentáře jsou uzavřeny.