1:01

2. prosince 2016 v 1:27 | Raven
Někdy se mi večer… ehm… v noci stane, že poslouchám písničky a čtu si články na internetu a tak, znáte to. Najednou mám prostě spoustu "vážných myšlenek" a vím, že druhý den ráno na to zapomenu, nebo se mi nebude chtít. Tak si to poslechněte se mnou a zapřemýšlejme si…(Ale neberte to zas až tolik vážně, žádný výkvět básnického či spisovatelského umu to není)


Tak jsem si zase projížděla různé blbosti o satanismu a nějak mě napadlo, že jsem neřekla to hlavní, co jsem měla na mysli od začátku a přišlo mi to samozřejmé. Ono satanismus nemusí nutně znamenat tu víru v opravdovou postavu nebo entitu Satana. Je to trochu o myšlence a symbolice. Pro mě to znamená jistý způsob vzdoru a postoje. Všichni víme, co se stalo, Lucifer byl svržen, protože se postavil Bohu. A to "POSTAVIL SE" je pro mě důležitý, protože já nechci dělat to, co se čeká. Nikdy jsem nechtěla do tanečních, nechci tancovat, nechci nosit šaty ani na sebe patlat korektory a podobný hnusy a bytostně nenávidím růžovou. Je to postoj, není to pozérství, protože to souvisí se mnou a já se sama sebe nevzdám. Nevím, prostě mi to najednou přišlo důležité vysvětlit. Mě jde sobecky o mě a o ty, na kterých mi záleží. Okolní svět mi může políbit nefunkční telefon.
Snad autorka promine, ale tohle mě odrovnalo. Možná je to mým dnešním rozpoložením, nebo tím, že o podobném tématu jsem přemýšlela v rámci několika dnešních videí, ale nemám co dodat. Tohle je napsané podle mě bravurně.
A protože jsem zapomněla své další nápady, tak to tu utnu, popřeju dobrou noc všem, co nejsou schopni jít normálně spát, tak jako já a předám slovo panu V... Vykládejte si to jako Ravenino noční blýsknutí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.