9.11.2016

9. listopadu 2016 v 11:46 | Raven
Nemám nápady na napsání inteligentního nadpisu článku. Včera jsem si říkala "Ano, milášku, zítra máš volný den, bude produktivní." Místo v plánovaných 8:00 jsem vstávala v půl desátý, udělala si líný kafe (bylo ho málo), hodila do sebe jogurt a vzpomněla si, že je po volbách. Kouknu na internet a trefí mě infarkt. Moje bolest hlavy se zvětšila o 80%. Tímhle končím o politice, nechci opakovat to, co už psaly blogerky předemnou. Jen řeknu, že jsem doufala v jiný výsledek.

Už je to trochu dýl, co jsem napsala tenhle typ článku/příspěvku/atd, ale nějak jsem neměla co psát. Chtěla jsem, ale nechtěla jsem psát o škole, navíc mi nebylo dobře, tak jsem se na to prostě vykašlala. Plus jsem vždycky přidala pár fotek, ale já teď už ani nefotím, asi jsem se zcvokla úplně.

Minulý čtvrtek mi bylo 20 nastydlých. Prostě jsem ten den narození antikrista prochcípala. Ale Loki to vem, já si na oslavy nikdy nepotrpěla. Jenom mě dostalo, že se ozvala pramáti, se kterou se už pár měsíců nemůžeme snést (týká se jen našeho domu). Popravdě se mi tam ani nechtělo, ale skousla jsem to. Celou cestu jsem prskala jako mýval, co ztratil škrabošku, ale šla jsem tam. K mému překvapení byla v pohodě.

Asi v pátek nebo v sobotu jsem si málem dodělala výfuk na autě. Jo, to jsem fakt měla radost. Nebudeme to rozebírat, prostě jsem náhodou vjela na obrubník, nedělejme z toho vědu.

Mé pondělky jsou nadšené čekání na úterní večery patřící seriálům. Lépe řečeno Gotham a Lucifer, pro upřesnění. Ano, Lucifer mi zamíchal karty, protože to byla další postava, která se začala podobat té mojí povídkové, takže zase budu napsané kapitoly předělávat. Takže budu čtenáře muset zklamat, ale díky FOX se bratrovražda konat nebude.

Jak jsem řekla, nic jsem nefotila. Teda až na Sebouše, likvidače batohů. Moment moment, to už je fakt sakra dlouho, co jsem nic nezveřejnila. V tom případě to beru zpátky a fotek mám dost. Jo, jsem blázen, smiřte se s tím... To ale neznamená, že už bych holky neměla, ony se jen nerady fotí a Sebouš si to evidentně užívá, takže nejvíc fotek jsou s ním.PS: Přísahám, že Sebíka netýrám, on jenom vždycky přiběhne a šlehne sebou na záda, abych do drbala na bříše
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | E-mail | Web | 27. listopadu 2016 v 6:54 | Reagovat

Ony tyhle články přijdou někdy k dobru, jak pro autora, tak i pro čtenáře, protože na tomhle blogu je tenhle článek jeden z mála, kde se můžu vyjádřit (povídky nikdy u nikoho nečtu-skoro).
S auty je někdy kříž, dobře znám a rodinný spory jsou na denním pořádku a odstonat oslavu? Stane se :-D

2 artist-raven artist-raven | Web | 27. listopadu 2016 v 10:20 | Reagovat

[1]: To nepopírám. Mě se do nich nikdy nechtělo a pak jsem si na ně zvykla. Původně měl být jeden za týden, ale poslední dobou se toho moc neděje... Každopádně jsem za tvůj komentář ráda :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.