Duben 2016

Madame Octa

30. dubna 2016 v 14:10 | Clarissa DravenExpecto Patronum

26. dubna 2016 v 18:44 | Raven
Takže jsem to KONEČNĚ dodělala a jen v rychlosti to sem hodím, protože mám jen pár minut a zase pojedu pryč. Nakonec jsem dala na kamarádku a na komentář v minulém příspěvku a nakreslila jsem kočku...


Ještě přeci jen něco

24. dubna 2016 v 23:50 | Raven
Prostě jsem se tak dívala na internet a najednou mi zase šlehl kulový blesk do hlavy s tím, že sem ty další dva orázky dám a basta.
Včera jsem se dokopala a pustila jsem se ještě do dokreslování mojí "expecto patronum" série kreseb a dodělala jsem koně a lva, ale když jsem se na to podívala, div mě nekleplo, protože jsem zjistila, že místo aby mi tři zvířata koukala na jednu stranu a další tři na jinou, jsem nakreslila jedno dívající se napravo a zbylé čtyři nalevo, takže mi to přirozeně nevycházelo. To, že kůň taky kouká doleva jsem vyřešila tím, že jsem si to odůvodnila úprkem před lvem či vlkem. Pak jsem se ale pustila do tučňáka a co se asi tak stalo? Ano, byl na stejnou stranu jako ostatní, takže jsem vztekle praštila tužkou a šla si dát svůj borůvkový Fizz.
Loki jen ví, kdy se k tučňákovi vrátím, ale zatím to nevadí, protože jsem pověsila puzzle a plakáty Londýna a Star Wars.
Teď už samotné obrázky...

Spousta volného místa dělají z Raven bláznivého magora

23. dubna 2016 v 16:03 | Raven
Jak jsem řekla už minule, na zdi se mi objevila jakási prázdná "díra" a já jí prostě musím zaplnit. To mě dovedlo od normálních blbostí, co kreslím, k něčemu užitečnějšímu a rozřezala jsem čtvrtku. Sice mi to nevyšlo, protože jsem počítala s devíti částmi a nakonec z toho bylo jenom šest částí, ale to jsem vyřešila tím, že si něco dokreslím na bílé. Zatím jsem ve fázi, kdy mám už tři patrony dodělané a čekající na na ostatní. Celá sestava (pokud se mi to povede) by měla být: netopýr, vrána, vlk, lev, jelen a had.
Co se ale nestalo, dneska jsem jela do města a v Kiku jsem našla plakát Star Wars a prostě jsem si ho koupila. Pak jsem přijela domů a samozřejmně mi dolo, že buď jsem zbytečně koupila plakát, nebo že obrázky půjdou do desek. Teď mě tak napadá, že bych mohla ty obrázky mohla rozvěsit kolem stolu...
Jinak ve čtvrtek u nás byl příbuzný a přivezl si s sebou psa. Ben z něj byl vyklepaný jako starý koberec a pořád na něj štěkal a dorážel a párkrát ho seřval až chudák pes utekl k páníčkovi. O Žofce ani nemluvím, ta si ze mě udělala zákop a schovávala se za mnou. Hrdinové jako poleno.

Dost bylo snů...

18. dubna 2016 v 22:24 | Raven |  Píšu
Dost bylo snů
Teď na mě se dívej
Jsem stín ve tvých očích
Temnota v srdci tvém

Nechceš snad poznati pravdu?
Přestaň snít
Přidej se na mou stranu

Toužíš po pravdě?
Já ti ji dám
Je skryta ve tvé duši
Tam, kde světlo nesahá

Nehleď do světla, kde ďábel tě svěde
Prozři temnotu, kde anděl zvědá své dlaně k tobě.
Poznej pravdu
Nesni.

Jak to vidím...

17. dubna 2016 v 19:10 | Raven |  Deník
Jak to tak vidím, pozoruji, sleduji a dedukuji asi to takhle s blogem půjde dál, protože víc jak jeden článek týdně asi jen ztěží vytvořím (jestli se tomu tak dá vůbec říkat...), takže to tak nejspíš nechám, jeden článek týdně mi vyhovuje z toho důvodu, že se pak necítím špatně, že tu jen tak vysí na netu ladem a nemusím si myslet, že jsem absolutně neschopná.
Dneska jsem úspěšně dodělala poslední seminárku - oslava čajem nesměla chybět - a včera jsem se rozhodla si udělat v rohu pokoje takový koutek s tím, že se dostavil problém v podobě prázdného místa na zdí nad postelí, který se mi opravdu hnusí a nechci ho tam. Takže došlo k rozřezání čtvrtky a čekám na nápad, co si tam nakreslit, ale to se časem snad podá.
Což mě dovádí k dalšímu problému, že jsem skoro nic nenakreslila. Až na pár blbostí z nudy z hodin, kdy už se neučíme, protože to buď máme dobraný, nebo je nám to k ničemu. Jediné, co jsem vážně udělala byly dvě masky, které jsem jen pokreslila. Jednu maskou Vrány a tu druhou... já to najdu jak se jmenuje... jo, Johnny 3 Tears pro bráchu.

A Beník se nám pustil do jahod, popelník jeden. Jakmile viděl foťák, vzal bedýnku a utekl s ní za kůlnu, tam jsem za ním už opravdu nešla.

Andělská hodinka

10. dubna 2016 v 15:45 | Raven |  Černobíle
Nejdřív jsem chtěla dodělat řadu archandělů, aby chudinka Uriel nebyl sám, takže jsem mu dotvořila kamarády a poslední podoba anděla je z hodiny ve škole, na které jsem prostě neměla co dělat, tak jsem si ho našla na internetu a protože se mi líbil, zkusila jsem ho nakreslit taky. Nakonec to nedopadlo ani tak moc špatně, jak jsem předpokládala.

Kreslím, fotím, učím se...

4. dubna 2016 v 20:59 | Raven
Kreslím, učím se akordy, učím se na maturitu a fotím. To je náplň mých několika posledních dní a nějak se nedostávám k blogu, naneštěstí. Učení samozřejmně oddaluju, jak se jen dá, ale to taky nejde věčně. Navíc jsem si dokázala vyrobiz, sešít a potáhnout deník, takže jsem slavila úspěch!